Działka budowlana z WZ 12.85 ar Mielec ob. Wojsław

195,000PLN
Sprzedaż

1347

Identyfikator nieruchomości

Opis

Planujesz budowę domu i szukasz cichej oraz spokojnej okolicy w doskonałym miejscu? Marzysz o domu jednorodzinnym otoczony naturą? Jeśli tak to dobrze trafiłeś.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane położone w Mielcu, obręb Wojsław w cichej i spokojnej okolicy. Działki posiadają warunki zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.  Dojazd do działek dostępny jest poprzez drogę publiczną ul. Żegoty oraz poprzez ul. Saramy i Azaliową. Od strony ul. Wojsławskiej. Sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Aktualnie trwają prace polegające na budowie drogi umożliwiającej dojazd do wszystkich działek od ulicy Żegoty od strony torów. Droga będzie utwardzona. Możliwość wjazdu większymi pojazdami. Zakończenie prac koniec czerwca.

Działki mają kształt prostokąta.

Wymiary działki 29m x 44m

Aktualnie wolnych zostało 17 działek. Działki posiadają powierzchnię od 789mkw do 1285mkw

Cena za ar do negocjacji

Media:

– WODA na działce obok

– PRĄD w drodze

– GAZ w drodze

– KANALIZACJA na działce obok

Otoczenie spokojne z dogodnym dojazdem. W okolicy znajdziemy: sklep spożywczy Delikatesy Centrum, przystanek autobusowy i kolejowy, Park Trampolin Jump Planet Mielec. Do rynku w Mielcu jest 5km samochodem.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA

Oferujemy bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu dla Ciebie. Nasi doświadczeni doradcy kredytowi zbadają Twoją zdolność kredytową i porównają oferty wiodących banków, tak abyś mógł wybrać najbardziej korzystną dla siebie.

Pragnę zaprosić przyszłych nabywców na prezentację działki po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Kontakt do opiekuna oferty:

tel. 692 014 015

Myślisz o zakupie nieruchomości w Hiszpanii? To świetnie trafiłeś. Pomożemy ci zrealizować to marzenie. Oferujemy kompleksowość świadczonych usług dzięki pełnej organizacji całego procesu zarządzania nieruchomością. Zapewniamy profesjonalną pomoc w znalezieniu wymarzonego dla Ciebie domu lub mieszkania. Pomożemy w realizacji wszelkich formalności związanych z podpisywaniem umowy najmu oraz zadbamy o profesjonalne przeprowadzenie transakcji kupna-sprzedaży.

Zapraszamy

Biuro Bezpieczna Przyszłość

ul. Konopnickiej 7, Mielec

tel. 692 014 015

tel. 695 621 425

 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Adres

  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: Podkarpackie
  • Miasto / Miejscowość: Mielec
Otwórz w Mapach Google
  • Identyfikator nieruchomości 1347
  • Cena 195,000PLN
  • Rodzaj nieruchomości
  • Status nieruchomości
  • Powierzchnia terenu 1,285 m2

Kontakt

Imię: Kamila

692 014 015

Podobne nieruchomości