Nowe mieszkanie M12 48,28m2 Radomyśl Wielki

878

Identyfikator nieruchomości

48.28 m2

Rozmiar

2

Sypialnie

1

Łazienka

Opis

Szukasz swojego pierwszego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy?. Z dala od zgiełku miasta? Masz już plan aranżacji swojego mieszkania i wiesz jak ma wyglądać. Mogę tylko powiedzieć, że świetnie trafiłeś.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu sprzedaż nowo powstającej inwestycji budynku mieszkalnego dwukondygnacyjnego w Radomyślu Wielkim przy ul. Piłsudskiego. Na obecnym etapie budynek jest murowany, zadaszony oraz wstawione są okna. Aktualnie trwają końcowe prace budowlane.

Lokal mieszkalny usytuowany jest na pierwszym piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 48,28 m2. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia. Dużym atutem lokalu mieszkalnego jest wyposażenie w kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny oraz ogrzewanie podłogowe.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

– korytarz – 3,06 m2

– kuchnia – 5,75 m2

– łazienka – 4,25  m2

– sypialnia 1  –  8,78 m2

– sypialnia 2 – 8,78 m2

– salon – 17,66 m2

– balkon – taras – 12,95 m2

Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe oraz miejsca ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców. Cały teren nieruchomości wyłożony będzie kostką brukową.

Istnieje możliwość dokupienia komórki lokatorskiej o powierzchni od 3,30 m2 do 5,48 m2 za dodatkową opłatą 1000zł/m2

Na załączonej wizualizacji można zobaczyć planowany wygląd budynku oraz aktualne zdjęcia z prac budowy .

Odbiór budynku lokalu mieszkalnego planowany jest na 2024r.

Inwestycja jest zlokalizowana w dobrze skomunikowanym miejscu na ulicy Piłsudskiego. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, przychodnie, wiele punktów usługowych, przystanki  autobusowe, Kościół, orlik sportowy. Do rynku można udać się spacerkiem w niespełna 15 minut. Do najbliższego miasta – Mielec dzieli 19 km.

Spokojna okolica otoczona zabudową mieszkaniową jednorodzinną wraz z budynkami gospodarczymi oraz pasami zieleni.

Jeżeli szukasz mieszkania w nowym budownictwie. Z dala od zgiełku miasta oraz miejsca, które przytłacza zabudowaniami z każdej strony. To wiedz, że idealnie trafiłeś. Jest to miejsce dla ciebie.

Oferujemy bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu dla Ciebie. Nasi doświadczeni doradcy kredytowi zbadają Twoją zdolność kredytową i porównają oferty wiodących banków, tak abyś mógł wybrać najbardziej korzystną dla siebie.

Myślisz o zakupie nieruchomości w Hiszpanii? To świetnie trafiłeś. Pomożemy ci zrealizować to marzenie. Oferujemy kompleksowość świadczonych usług dzięki pełnej organizacji całego procesu zarządzania nieruchomością. Zapewniamy profesjonalną pomoc w znalezieniu wymarzonego dla Ciebie domu lub mieszkania. Pomożemy w realizacji wszelkich formalności związanych z podpisywaniem umowy najmu oraz zadbamy o profesjonalne przeprowadzenie transakcji kupna-sprzedaży.

Pragnę zaprosić przyszłych nabywców na prezentację mieszkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

Opiekun oferty:

Piotr Wieczerzak

tel.:  695 621 425

tel.: 692 014 015

 

Zapraszamy

Biuro Bezpieczna Przyszłość

ul. Konopnickiej 7, Mielec

tel. 692 014 015

tel. 695 621 425

 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Adres

Adres: Radomyśl Wielki, ul. Piłsudskiego
 • Kraj: Polska
 • Region / Województwo: Podkarpackie
 • Miasto / Miejscowość: Radomyśl Wielki
Otwórz w Mapach Google
 • Identyfikator nieruchomości 878
 • Cena 280,024PLN
 • Rodzaj nieruchomości
 • Status nieruchomości
 • Pokoje 3
 • Sypialnie 2
 • Łazienki 1
 • Rok budowy 2023
 • Rozmiar 48.28 m2
 • Kuchnia 1

Kontakt

Piotr

Agent nieruchomości
695 621 425
bezpieczna-przyszlosc@ubezpieczenia.mielec.pl
Inne nieruchomości

Podobne nieruchomości